Bergüzar Korel'den 3. Hamilelik Haberi! EXXEN Projesi İptal Oldu!

Sosyal medyadan 3. hamileliğini duyuran Bergüzar Korel, bu haberi hiç beklemediklerini ve bu sebeple yeni projesi "Kanlı Yayın"ın çekimlerinin iptal edildiğini söyledi.

Eklenme Tarihi: 04 Nisan 2021

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, sürpriz bir şekilde yeniden hamile olduğunu açıkladı. Geçen yıl doğum yapan ve oyunculuk kariyerine verdiği uzun bir aranın ardından dijital bir platformda yeniden ekranlara dönmeye hazırlanan Korel, sosyal medya hesabından takipçilerine tekrar hamile olduğunu açıkladı.

Bergüzar Korel, Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen isimli platformda Kanlı Yayın adlı dizinin çekimlerine başlamıştı. Ancak hamile olduğu gerekçesiyle geçen pazartesi günü çekimler durdu. Halit Ergenç ile evli olan Korel, pazartesi günü başlanması planlanan dizi çekimlerinin hamileliği ve Kovid-19 pandemisi nedeniyle gerçekleşmeyeceğini duyurdu.

Halit Ergenç ve Bergüzar Korel çifti, büyük oğulları Ali’nin ardından Mart 2020’de ikinci oğulları Han’ı kucağına almıştı. Korel, Instagram hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Ekranlardan uzak kaldığım 3 yılın ardından, beni çok heyecanlandıran, kreatif tarafında olduğum ve aylardır çok kıymetli bir ekiple hazırlandığımız "Kanlı Yayın" adlı dizimiz için sete çıkmaya hazırlanırken ailecek de bizi çok şaşırtan bir sürpriz ile karşılaşarak hamile olduğumu öğrendim.

Hamile olmam projeye devam etmeme engel değilken, artan vakalar yüzünden çekimlerimizi ileri bir tarihe attığımızda maalesef fiziksel değişimim karaktere ve projemize uygun olmayacağı için aylardır üzerine çalıştığımız işimizi erteleme kararı almak zorunda kaldık.

Bir yandan minik bebeğimiz, bir yandan çok kıymetli insanlar ile büyük bir emek vererek üzerine çalıştığımız bu projeye veda etmek...

Benim için hiç kolay değil...