Beren Saat'in sevişme sahnelerine Akit'ten çirkin tepki!

Atiye dizisinin ilk sezonunda Metin Akdülger ile sevişme sahnelerini hatırlatan Yeni Akit, ikinci sezonun haberini ahlaksız bir dille açıkladı.

Eklenme Tarihi: 12 Eylül 2020

Geçtiğimiz günlerde Meryem Üzerli'nin hamilelik haberlerini duyururken hakaretleri, küfürleri havalarda uçuran Yeni Akit, Üzerli için 'Türk kaşarı' kelimelerini kullanmış herkesin tepkisini çekmişti. Akit'in yeni hedefi Atiye dizisinin başarılı oyuncusu Beren Saat oldu.

Yeni Akit gazetesinin Beren Saat ile ilgili yaptığı haber sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Gazetenin Beren Saat ve Atiye dizisiyle ilgili yaptığı haberde 'pedofili ve ahlaksız' vurgusu tepkilere neden oldu. Yeni akit, ''Türkiye’deki yayınlarında da skandal içeriklerle dolu +18 ibareli, çocukları hedef alan platform Netflix’te ahlaksız diziler yayınlanmaya devam ediyor. Ahlaksız sahneleriyle tepki çeken Atiye dizisinin 2. sezonu fragmanı yayınlandı.''

''Göbeklitepe'den Nemrut'a uzanan bir hikayeyi anlayan Atiye dizisinin 2. sezonuyla ilgili ortaya iddia atıldı. Türk-İslam kültürüne adeta savaş açan projelerde rol oynayan, Atiye dizisinde performansıyla dipleri boylayan Beren Saat, Netflix yönetimini şaşırttı.''

''Yeni sezonun başlamasına az bir süre kala, dizinin perşembe günü yayınlanmasıyla ilgili gerçek ortaya çıktı. Günü değişen diziyle ilgili karar alan Pedofili propagandasıyla bilinen Netflix yönetiminin bu kararında Beren Saat’in etkili olduğu kaydedildi. Beren Saat Netflix’i ‘totem’ diyerek kafaladı."