Beren Saat ile Kenan Doğulu, yeni yıla aşkla girdi. Evliliklerinde uzun zamandır sıkıntılar yaşayan şarkıcı Kenan Doğulu ve oyuncu Beren Saat çifti 2021'i aşk dolu paylaşımıyla kutladılar.
Beren Saat ve Kenan Doğulu'dan dudak dudağa yeni yıl pozu
Uzun bir süre evliliklerinde sorun yaşayan Beren Saat ile Kenan Doğulu, o günleri geride bıraktı. 2021 yılını baş başa evlerinde karşılayan ünlü çift, dudak dudağa poz verdi. Kenan Doğulu, bu kareyi sosyal medya hesabından paylaştı.
Yayınlanma:
/ Son Güncelleme:
![Beren Saat ve Kenan Doğulu'dan dudak dudağa yeni yıl pozu - Resim: 1](https://s.medyafaresi.com/files/2021/1/1/953426/953426_0.jpg)
1
6
![Beren Saat ve Kenan Doğulu'dan dudak dudağa yeni yıl pozu - Resim: 2](https://s.medyafaresi.com/files/2021/1/1/953426/953426_1.jpg)
Doğulu, eşi Beren Saat ile dudak dudağa olduğu bir fotoğrafı sosyal medyadan paylaştı ve "Yeni yılda sarılın, sevin, dinleyin birbirinizi" notunu düştü.
2
6
![Beren Saat ve Kenan Doğulu'dan dudak dudağa yeni yıl pozu - Resim: 3](https://s.medyafaresi.com/files/2021/1/1/953426/953426_2.jpg)
Bir paylaşım da önceki gün Nişantaşı'nda görüntülenen ve yeni yılı eşiyle birlikte evde geçireceğini büyük bir mutlulukla söyleyen Saat'ten geldi.
3
6
![Beren Saat ve Kenan Doğulu'dan dudak dudağa yeni yıl pozu - Resim: 4](https://s.medyafaresi.com/files/2021/1/1/953426/953426_3.jpg)
Sosyal medya hesabında kucağında kedisiyle poz veren güzel oyuncu herkese mutlu yıllar diledi.
4
6