Bensu Soral'ın özel hayatında hayvan şartı

Bensu Soral, özel hayatına hayvan sevmeyen insanları dahil etmediğini belirtti.

Eklenme Tarihi: 22 Ağustos 2017

'İçerde' dizisinin güzel avukatı Bensu Soral, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla hayvanlara düşkünlüğünü gözler önüne seriyor. Hayvan hakları savunucusu ajanimo.com'a konuşan Soral, özel hayatına hayvan sevmeyen insanları dahil etmediğini belirtti.

26 yaşındaki güzel oyuncu Bensu Soral başarılı oyunculuğunun yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çekmeyi başarıyor. Bensu Soral, www.ajanimo.com'a verdiği bir röportajda kendisi için hayvanların önemini ve hayvanlara ne kadar çok değer verdiğini açıklıyor. İşte Soral’ın o röportajı;

Kaç kedi ve köpekle yaşıyorsunuz? Benim toplamda 6 kedim, 2 köpeğim var. Ama 2 kedi ve 2 köpek benimle yaşıyor, diğer 2 kedi annemlerle ve 2 kedi de ablamlarla yaşıyor. Benimle yaşayan sokaktan sahiplendiğim 2 kedim var. 2 köpeğimden biri Maltese, diğeri ise Maltipoo. Annem ve ablamda yaşayan kedilerin cinsi ise Scottish.

Hayvan sevginize ailenizin katkısı var mı? Çocukken birlikte yaşadığınız bir hayvanınız oldu mu? Ailemin hayvan sevgisi bize de geçti. Kendimi bildim bileli evde hep bir dostumuz vardı. Kuşlar, civcivler, kediler, köpekler. Sokak hayvanları ile aranız nasıl? Yolda gördüğüm kedi-köpekleri sevmeden yanlarından geçemiyorum.