Buse Narlı Cinayetinde Tüyleri Diken Diken Eden Açıklama: Katil Teyzesinin Kocasıymış!

Muğla'nın Milas ilçesinde göğsünden vurularak öldürülen Bensu Narlı'nın katili Serhat Kantaş'ın teyzesinin kocası olduğu ortaya çıktı.

Eklenme Tarihi: 14 Mart 2021

Muğla'nın Milas ilçesine bağlı Aydınlıkevler Mahallesi'nde evine gelen Serhat Kantaş tarafından, özür dileme bahanesi ile kapıyı açtırdıktan sonra tabanca ile kalbinden vurularak öldürülen 23 yaşındaki Bensu Narlı cinayeti ile ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı.

CİNSEL İSTİSMAR VE TEHDİTTEN DOSYASI VAR

Bensu Narlı geçtiğimiz gün akşam saatlerinde Milas'ın Güllük Mahallesi'nde toprağa verilirken Serhat Kantaş çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak Muğla Cezaevi'ne gönderildi.

Cenaze törenine katılan Bodrum Eğitim Sen Sözcüsü ve öğretmen Yüksel Okyay, Sözcü'ye şok açıklamalarda bulundu. “Yüreğimiz yanıyor. Bensu kızımız göz göre göre öldürüldü" diyen Okyay şunları söyledi:

"Bu şahıs teyzesinin kocasıymış, yani akraba, Bensu'yu defalarca taciz ve tehditte bulunmuş. Ayrıca katil hakkında Milas adliyesinde başka kadın ve kızlara yönelik cinsel istismar taciz ve tehdit davaları olduğu ortaya çıktı."