Bennu Yıldırımlar'dan Flaş Gökçe Bahadır ve Fahriye Evcen Açıklaması

Son olarak 'Sadakatsiz' dizisinde boy gösteren Bennu Yıldırımlar, bir tiyatro oyununun prömiyerinde objektiflere yansıdı.

Eklenme Tarihi: 09 Ocak 2022

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Bennu Yıldırımlar, 'Kurt Adam' adlı tiyatro oyununun prömiyerinde görüntülendi. Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; muhabirlerle sohbet eden oyuncu, dijital platform ve televizyon dizileri arasında yapılan kıyaslamayla ilgili görüş bildirdi.

52 yaşındaki Bennu Yıldırımlar, kıyaslama ile ilgili; "Ben konuya bakarım, dijital veya televizyon fark etmez, konuyu beğenirsem benim için yeterlidir" ifadelerini kullandı.
Yıldırımlar, ayrıca 2006-2010 yılları arasında yayınlanan 'Yaprak Dökümü'nde oynayan Fahriye Evcen ile Gökçe Bahadır'ın arasında soğuk rüzgarlar estiği yönünde çıkan iddialar hakkında konuştu.

O dönem dizide 'Leyla' (Gökçe Bahadır) ve 'Necla'nın (Fahriye Evcen) ablası 'Fikret' karakterini canlandıran Yıldırımlar, konuyla ilgili; "Ben öyle şeyler hatırlamıyorum, öyle bir durum yaşanmadı" dedi.

Öte yandan aynı dizide Nehir Hanım karkaterine hayat veren Bedia Ener, geçtiğimiz aylarda '2. Sayfa' programına konuk olmuş ve Fahriye Evcen ve Gökçe Bahadır hakkında açıklamalarda bulunmuştu.