beIN Sports'da kriz: Güntekin Onay 2 gündür neden ekrana çıkmıyor?

Spor Toto Süper Lig'in yayıncısı beIN Sports'un sunucularından Güntekin Onay, Beşiktaş-Bursaspor maçının ardından yapılan programda yer almadı.

Eklenme Tarihi: 10 Şubat 2019

Spor Toto Süper Lig'de Beşiktaş'ın Bursaspor'u 2-0 mağlup etmesinin ardından maç sonu ekranları başında Güntekin Onay'ı göremeyen izleyiciler hayal kırıklığına uğradı. beIN Sports'a geçtiğinden beri çeşitli görevlerde yer alan ve maç sonlarında yaptığı programla geniş bir izleyici kitlesi elde eden Güntekin Onay'ın, kanal ile bir kriz yaşadığı öğrenildi.

Spor Toto Süper Lig 21. haftasında Cuma günü Seyhan Şaşko programda yer alırken, dün oynanan Beşiktaş - Bursaspor maçının ardından Nazlı Canyurt'un Güntekin Onay'ın yerine programda yer alması dikkat çekmişti.

PAYLAŞIMI DİKKAT ÇEKTİ: Nazlı Canyurt, Instagram hesabından Metin Tekin ve Tümer Metin ile paylaştığı fotoğrafta "Maç önü yayınlarını bitirdik. Devre arası ve maç sonunda Bein Sports Haber'de karşınızdayız" ifadelerini kullandı. Güntekin Onay cephesinden henüz iddialar hakkında bir açıklama gelmedi.

Ancak Güntekin Onay'ın, yaşanan küçük krizin ardından önümüzdeki günlerden itibaren yeniden beIN Sports'taki yerini alacağı öğrenildi.