Başak Dizer'den Hamilelik İddialarına Yanıt

Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer'in bebek heyecanı yaşadığı iddia edilmesi ardından ilk yanıt Dizer'den geldi.

Eklenme Tarihi: 12 Haziran 2021

2016'da evlenen ve magazin dünyasının örnek çiftlerinden olan Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer hakkında sürpriz bir iddia ortaya atıldı. Dizer'in hamile olduğu ileri sürüldü.

"YANLIŞ HABER"

Çok konuşulan haberlerden sonra ünlü çiftten de açıklama geldi. Ünlü modacı, sosyal medya hesabından, "Hamile değilim. Her sene düzenli olarak yapılan yanlış haber" dedi.

ARKADAŞLIK AŞKA DÖNÜŞTÜ

'Aşk-ı Memnu' dizi setinde tanışan Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'in arkadaşlıkları kısa sürede aşka dönüştü. Çift, iki yıllık beraberliklerinden sonra Şubat 2016'da Paris'te nikah masasına oturdu. Tatlıtuğ'un annesinin bu evliliğe sıcak bakmadığına dair iddialar basına yansıdı.

"KIVANÇ'A ÇOK GÜLÜYORUM"

Aşklarını her zaman gözlerden uzak yaşamayı tercih eden çiftten Başak Dizer, "Kıvanç’a çok gülüyorum. Evde devamlı taklit, mizah yapar. Kafasında hemen yazar ve oynar." diyor.

Dizer ayrıca, "Evliliğimle göz önünde olmak benim seçimim değildi. Öyle gelişti, elimde olan bir şey değil. Evlenmeden önce de aynı sektörde olduğum için işim gereği çok sakin bir sosyal hayatım yoktu. Tabii, evlilikle bu çember genişledi." ifadelerini kullanıyor.