Ünlü astrologun 2018 kehanetleri çok fena

2018'i heyecanla bekliyoruz. Her yeni yıl, yeni bir başlangıç diyoruz, böyle umuyoruz. Güzel şeyler bekliyoruz. Hayatımızda bir şeyleri değiştireceğimize, işleri yoluna koyacağımıza inanıyoruz.

Eklenme Tarihi: 13 Aralık 2017

2018'i heyecanla bekliyoruz. Her yeni yıl, yeni bir başlangıç diyoruz, böyle umuyoruz. Güzel şeyler bekliyoruz. Hayatımızda bir şeyleri değiştireceğimize, işleri yoluna koyacağımıza inanıyoruz. İnanmamak serbest ama astrologlar her yeni yıl öncesi mutlaka tahminlerde bulunuyorlar. Aslı Güder'in ise durumu biraz farklı. Ülke ve dünya ahvali hakkında yaptığı tahminlerle gündeme gelen Aslı Güder 2017 yılı için tahminlerde bulunmuş ve gerçekleşmişti. Bunlardan en yakın zamanlı olanı Barzani hayaliydi... Aslı Güder, 2018 yılı tahminlerini İzzet Çapa'ya anlattı. Ve inanın Aslı Güder'in 2018 tahminleri pek iç açıcı değil. Onun tahminlerine göre bizi 2017'den daha zor, daha kanlı bir yıl bekliyor. Bizler yine de her şeyin iyi olacağına inanalım...

Aslı Güder'in 2017 tahminleri ana hatlarıyla şu şekilde; Üç büyük şehrimizden iki tanesinin belediye başkanı değişecek./ Ekranlardan, büyük Londra yangınını ve şehirdeki değişik terör olaylarını canlı yayında izleyeceğiz. / IŞİD, Ortadoğu’dan kaçıp Afrika’ya yönelecek. Barzani, hayallerine ulaşamayacak.

Hükümette dört bakan gidecek, yerlerine sürpriz isimler gelecek./ 2017’de büyük İstanbul depremi için üretilen bütün senaryolar külliyen yalandır. / Sanat dünyasında ve siyasiler arasında gazetelerin bile yazamayacağı kadar çirkin skandallar yaşanacak. / Trump’ın İslam düşmanı ve kendinden olmayan herkesten nefret eder tavrı, ilk önce ve en başta Amerika’nın başına belalar açacak. Dünyaya ektiği rüzgar tohumları fırtına olarak kendine geri dönecek. / İçinde gerçek aşkın ve muhabbetin olmadığı tüm ilişkiler ve evlilikler yeni senede parçalanacak.

Aslı’nın geçen sene bugünlerde 2017 ile ilgili yaptığı öngörüler ana hatlarıyla böyleydi. Şimdi yine, yeni bir yılın arifesindeyiz. Dolayısıyla da güzelliklerle gelmesini dilediğim 2018’i konuşacağım arkadaşımla.