Barış Özbek çılgına döndü!

Almanya 3. Lig ekiplerinden MSV Duisburg'da forma giyen Barış Özbek, Lotte ile deplasmanda oynanan maçta kırmızı kart görünce çıldırdı.

Eklenme Tarihi: 05 Aralık 2016

Almanya 3. Ligi lideri MSV Duisburg formasını giyen Barış Özbek, takımının Lotte ile oynadığı deplasman maçında çıldırdı. Kırmızı kart gören Barış, bir rakibini tekmeledi, birine kafa attı, ikisini de aynı anda sağ ve sol kolu ile yumrukladı.

Maçın 26. dakikasında hakem Barış aleyhine bir faul verdi. Barış bu kararın üzerine sinirlenip rakibini iterek yere düşürdü ve kırmızı kart gördü. Olan bundan sonra oldu. Rakip oyuncular "ne yapıyorsun" diye Barış'ın üzerine yürüyünce ilki bir tekme ile yere düştü. İkincisi kafa yedi.

Bu arada sağdan ve soldan gelen iki Lotte oyuncusu da aynı anda Barış'ın yumruklarını suratlarına yediler. Barış'ı ancak antrenör İlia Gruev beline sarılarak sahadan çıkarabildi.

Hakem Hartmann Barış için ek bir rapor yazacağını söyledi. Türkiye'de Galatasaray ve Trabzonspor formaları da giyen Barış'ın uzun süreli ceza alması bekleniyor. Maçı Duisburg 2-0 kazandı.