Baht Oyunları İlk Bölümüyle İzleyiciden Tam Not Aldı

Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Baht Oyunu’, 15 Haziran Salı akşamı yayınlanan ilk bölümüyle ekran yolculuğu başladı. Peki ilk bölümde neler yaşandı?

Eklenme Tarihi: 16 Haziran 2021

Ada’nın ailesindeki kadınlarının bir bahtsızlığı vardır. İlk aşklarıyla evlenmedikleri takdirde ebediyen mutsuz olacaklarına inanmaktadırlar.

Ada bu bahtsızlığı yeneceğine inanmış, ailesinden habersiz üniversitede tanıştığı ve Türkiye vatandaşlığına ihtiyaç duyan Rüzgar ile evlenmiştir. Rüzgar’ın vatandaşlığı alacağı gün geldiğinde ise gerçek bir karı koca olacaklarını ummuştur.

Dizinin ilk bölümünde birlikte geçirdikleri üç yılın ardından nihayet Rüzgar’ın vatandaşlık alacağı gün gelip çatınca, Ada’yı tatlı bir heyecan sardı. Ada bu mutlu gününde hayatını tümüyle değiştirecek bir olay yaşadı.

Popüler içerik platformu Bizdeböyle.net’in sahibi ve başyazarı Bora, Ada’nın çalıştığı kafede bir randevuya geldi. Bora’nın yeni yazı dizisi için saha araştırması yaptığını bilmeyen Ada, Bora’nın buluştuğu kadına tavrından rahatsızlık duydu. Diline hakim olamayıp Bora’yla kavgaya tutuşunca da patronu tarafından işten atıldı.