Bahçede spor yaparken, hayatının şokunu yaşadı!

Karantina sürecinde "evde kal" çağrısına uyarak günlük egzersizlerini evinin bahçesinde yapan 25 yaşındaki genç kadın, omurgasına giren bıçak gibi dayanılmaz ağrıyla hayatının şokunu yaşadı.

Eklenme Tarihi: 08 Eylül 2020

Her şey baçhesinde spor yaparken başladı. Birden bıçak gibi bir ağrı saplandı, doktoru basit antibiyotikler yazdı, ancak 25 yaşındaki genç kadın bunları kullanınca her şey çok daha kötü oldu. Şoke edici hikayesini tüm detaylarıyla anlatan spor eğitmeninin akıllara durgunluk veren hikayesi, tüm dünyada manşetlere taşındı. İşte son dakika haberinin detayları...

Güney Londra'nın Kennington bölgesinde yaşayan 25 yaşındaki Fran Whitfield, karantina dönemi sırasında sayısız sağlık sorunuyla baş etmeye çalıştı.

Sonra da beyninde ölümcül bir tümör olduğu ortaya çıktı. 25 yaşındaki spor aşığı genç kadın, evinin bahçesinde egzersiz yaparken, aniden omurgasında bıçak gibi bir ağrı hissetti.

Mirror gazetesinin aktardığına göre Fran, zaman kaybetmeden pratisyen hekimle iletişime geçti ve antibiyotik kullanmaya başladı.