Bahar Candan ve Seda Akgül neden kapıştı?

Kanal D'deki 2. Sayfa'ya konuk olan sunucu Seda Akgül'e kendisi hakkında yorumlarda bulunan Bahar Candan'ın konuşmaları izletilidğinde, Akgül zehir zemberek yanıtlarda bulundu. Bahar Candan'dan Seda Akgül'e yanıt gecikmedi.

Eklenme Tarihi: 19 Şubat 2019

Bahar Candan, Burcu Esmersoy'u eleştiren Seda Akgül için "Güzel bir kadın değil ben beğenmiyorum" deyince ikili arasında ipler fena halde gerildi.

Bahar Candan, geçtiğimiz günlerde Kanal D'deki 'Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa' programına konuk olup Burcu Esmersoy'un "Erkek arkadaşınızın yanında cüzdan taşımanıza gerek yok" açıklamasına onaylamayan Seda Akgül için "Güzel bir kadın değil ben beğenmiyorum" deyince ortalık karıştı. Akgül Candan'a, "O beni beğense ben kendimden şüphe ederdim" diye yanıt verdi. Ardından ikili sosyal medyada birbirine girdi.

Bahar Candan, Burcu Esmersoy'un "Erkek arkadaşınızın yanında cüzdan taşımanıza gerek yok" açıklamasının ardından "Davul bile dengi dengine. O ödedi ben ödedim gibi şeyler olmamalı. Seda Akgül, Burcu Esmersoy gibi güzel değil. Ben beğenmiyorum" dedi.

"O BENİ BEĞENSE KENDİMDEN ŞÜPHE EDERDİM":

Candan'ın açıklamalarına cevap veren Seda Akgül, "O kızla aynı fikirde olsam burada masanın altına girerdim. Daha bu programa neden davet edildiğinin bile farkında olmayan biri. O beni beğense ben kendimden şüphe ederdim. Nasıl kadınlar beni beğeniyor? diye üzülürdüm.