Bahar Candan: Ablam Murat Boz olayıyla ilgili konuşma dedi

Anoreksiya olduğu iddialarıyla gündeme bomba gibi düşen Bahar Candan, Kanal D'deki 2. Sayfa programına konuk oldu.

Eklenme Tarihi: 21 Kasım 2018

* Murat Boz – Eser Yenenler olayıyla ilgili ablam 'kesinlikle konuşma' dedi. Murat o zaman ‘Çok küçük, masum kızlar’ dedi. Ortak arkadaşın ismini söyledi, öyle demedi yani… Bu konu bana çok zarar verdi.

* Eser Bey’in evi, böyle kulüp gibi, restoran gibi bir ev. Çok klas. Çok ferah. O tamamen ev oturmasıydı. Ben onların fanıyım ve onlardan en az 15 yaş küçüğüm. İnsanlar kötü bir şey düşünmesinler, kötü hiçbir şey olmadı. Çünkü avukatları vardı yanlarında. Ben kola içtim mesela… Evde müzik vardı. Ben de ‘dondurma’ şarkısını söyledim. İnsanlara kötü bir şey söylemek istemiyorum ama ben de kötü bir şey yapmam yani…* Eser Bey’in evi, böyle kulüp gibi, restoran gibi bir ev. Çok klas. Çok ferah. O tamamen ev oturmasıydı. Ben onların fanıyım ve onlardan en az 15 yaş küçüğüm. İnsanlar kötü bir şey düşünmesinler, kötü hiçbir şey olmadı. Çünkü avukatları vardı yanlarında. Ben kola içtim mesela… Evde müzik vardı. Ben de ‘dondurma’ şarkısını söyledim. İnsanlara kötü bir şey söylemek istemiyorum ama ben de kötü bir şey yapmam yani…

* O dönem Aslı Enver ile Murat Boz’un ayrı olduğunu biliyorum. Bunlar konuşmayalım. Başka topiklerimiz olsun. Popüler başka konularımız var, bu artık popüler bir konu değil.

* Anoreksiya değilim. Onun kötü bir şey olduğunun farkındayım. Ben ve arkadaşlarım beni çok beğeniyoruz.

* 6. sınıftan itibaren Instagram kullanıyorum. Photoshop yapmadığım bir fotoğrafım yok. Daha çok photoshop yaptığım fotoğrafım var.

* Benim anoreksiya olan bir sürü arkadaşım var. Olmak istemiyorum, onlara üzülüyorum. Bazen insanlara şaka yapıyorum. 'Anoreksiya aşk' yazıyorum. Çünkü yanımdaki arkadaşım anoreksiya.

* Benim annem bir kolejde Türkçe öğretmeni. Ben atasözleri ve deyimleri çok iyi biliyorum. Bir konuşma içerisinde insan bazen takılabiliyor.