Babil 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Egemen ile Eda yüzleşiyor

Star TV'nin dizisi Babil 2. sezonuyla seyirciyle buluştu. Babil'in 11. son bölümünde sırlar açığa çıktı. 12. yeni bölüm fragmanı da yayınlanan Babil 12. yeni bölümde, Deniz'in kendi oğlu olduğunu anlayan Egemen ile eski sevgilisi Eda arasında yüzleşme yaşanıyor.

Eklenme Tarihi: 12 Eylül 2020

Yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, senaryosunu Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel’in kaleme aldığı Babil dizisi, 11. bölümüyle 11 Eylül Cuma akşamı Star TV'de seyirci karşısına çıktı. Ekranlara verdiği uzun aranın ardından seyirciyle buluşan Babil dizisi sosyal medyanın da gündemine oturdu.

HALİT ERGENÇ İLE ONUR SAYLAK YILLAR SONRA YENİDEN BULUŞTU

Babil dizisine Ozan Güven'in yerine katılan usta oyuncu Onur Saylak ise Egemen rolüyle diziye damga vurdu. Daha önce Vatanım Sensin dizisinde birlikte başrol oynayan Halit Ergenç ile Onur Saylak ise yıllar sonra yeniden aynı dizide rol aldı.

BABİL 12. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Halit Ergenç, Aslı Enver, Birce Akalay, Mesut Akusta, Nur Fettahoğlu, Onur Saylak ve Beren Kasımoğulları’nın başrollerde oynadığı Babil'in 18 Eylül Cuma akşamı ekrana gelecek 12. yeni bölüm fragmanında ise eski aşıklar olan Eda ve Egemen arasında yüzleşme yaşanıyor. Egemen, Deniz'in kendi oğlu olup olmadığını Eda'ya soruyor.