Babasının cenazesine giderken tecavüze uğradı!

Babasının hayatını kaybettiği haberiyle sarsılan genç kadın, Kanada'da gerçekleşecek cenazeye gitmeden hemen önce tecavüze uğradı.

Eklenme Tarihi: 17 Nisan 2020

Dünya bu korkunç olayı konuşuyor... Bir kadın babasının cenazesine giderken tecavüze uğradığını İrlanda'da bir radyo programıne verdiği röportajda anlattı.

Naomi Woodyatt, 2019'un sonuna doğru aldığı kara haberle, babasını kaybettiğini öğrendi. Naomi'nin doğduğu ve ailesinin yaşadığı yer olan Kanada'ya gidip babasının cenazesine katılması gerekiyordu.

Ancak Kanada'ya uçmadan önce pasaportuyla ilgili bir sorunu çözmek üzere İrlanda'nın Cork kentinde bulunan evinden Dublin'e gitti. Pasaportuyla ilgili problemin halledilmesini beklerken İrlanda'nın başkenti Dublin'deki bir otelde kaldı.

Naomi, babasını kaybettmenin verdiği üzüntüyle çok sarsıldığını anlattı ve "Haberi duyduğumdan beri üç gündür ağlıyordum." ifadelerini kullandı. Naomi barda otururken yanına bir adam geldi. Naomi ile tanışan adam, iş için ABD'ye gitmek üzere olan bir mühendis olduğunu söyledi. Naomi, adamın temiz giyimli olduğunu anımsadığını anlattı.