Babası vefat eden Müge Dağıstanlı 2. Sayfa canlı yayınında zor anlar yaşadı

Kanal D'nin 2. Sayfa adlı magazin programının sunucusu Müge Dağıstanlı, babasının vefatının ardından ilk kez canlı yayına çıktı. Dağıstanlı, canlı yayında zor anlar yaşadı.

Eklenme Tarihi: 30 Aralık 2019

Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programında sunuculuk yapan ve aynı zaman Posta Gazetesi'nin magazin müdürü olan Müge Dağıstanlı, Antalya'da yaşayan babasını kaybetti.

Hafta sonu babasını son yolculuğuna uğurlayan Dağıstanlı, bugün çıktığı canlı yayında babasından bahsederken duygusal anlar yaşadı.

Yaşadığı acı karşısında adeta yıkılan Dağıstanlı, bugün sunuculuğunu yaptığı 2. Sayfa programına çıktı. Programın başında babasının ölümünden bahseden Dağıstanlı, sesi titreyerek şunları söyledi:
"Bir çok seyirci ve yakınımda bildiği üzere babacığımı kaybettim. Antalya'da onu son yolculuğuna uğurladık. Bütün eşi, dostu, sevenleri ve akrabaları tarafından. Yanımda hiç ayrılmadığınız ve hiç eksik olmadınız çok teşekkür ederim.''

''Telefon açan ve yanında olmak istiyorum diyen tüm altın kalpli insanlara buradan teşekkür ediyorum. Gülşen'e teşekkür ediyorum yanımdan bir saniye ayrılmadı. Canım babacığım bana, kardeşime ve yanındaki genç insanlara kattığı tüm güzellikler ve iyilikler için teşekkür ediyorum."