Babamla bir televizyon dizisinde ilk kez beraberiz

Oyuncu Özge Borak yeni sezon öncesi ntv.com.tr'nin sorularını yanıtladı.

Eklenme Tarihi: 14 Eylül 2017

Oyuncu Özge Borak yeni sezon öncesi ntv.com.tr'nin sorularını yanıtladı. Babası Selçuk Borak ile İstanbullu Gelin'de birlikte rol alan Özge Borak dizi için, "Bir gün aradılar, 'Babana ulaşmaya çalışıyoruz' dediler. Benim dışımda gelişen bir olay olduğu için çok memnunum. Bir televizyon dizisinde ilk defa beraberiz" dedi.

Star TV ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin'de Begüm karakterine hayat veren Özge Borak şöyle konuştu: "Aynı ahengi yakalamak çok zor olabiliyor bazen, ekip içinde ve televizyon karşısında da. O yüzden bu uyumu yakalamış olmanın verdiği mutlulukla beraber ekibin içindeki verdiği güzel uyumun mutluluğu var. Sonradan dahil olmuşum gibi gözüküyor, gerçi beşinci bölümde dahil oldum ama hiç sonradan girmiş gibi hissetmeyen biriyim. Çünkü baştan beri varmışım gibi oldu. Hem projenin başlarında girdiğim için hem yeni sezonda devam ettiğimiz için çok memnunuz."

Borak; "Karakter nasıl ilerleyecek, değişim ve dönüşümleri olacak mı?" sorusunu, "Çok fazla tüyo veremiyoruz ama aynı çizgisinde devam etmekle beraber mutlaka değişiklikler olacaktır. İnsanların hayatlarında her zaman değişiklikler olduğu gibi onun da kendi dertleriyle uğraşmanın yanı sıra hayatına farklı insanlar girecektir" diye yanıtladı.

Bu projede babası Selçuk Borak'la birlikte rol alan Özge Borak, konu hakkında şunları söyledi: "Bir gün aradılar, 'Proje için babana ulaşmaya çalışıyoruz' dediler. Benim dışımda gelişen bir olay olduğu için çok memnunum. Aynı işte olmuş olmak ayrıca güzel. Baba kız başka projelerde; sinema ve tiyatroda rol aldık. Fakat bir televizyon dizisinde ilk defa beraberiz. İnşallah diyorum karşılıklı rollerde denk gelirse bu sene çok daha mutlu olacağım" (Selçuk Borak, dizide İpek Bilgin'in hayat verdiği Esma karakterinin güvenilir aile doktoru İbrahim’i canlandırıyor)