Aziz'in Yeni Bölümünden Bomba Fragman!

Dün akşam ekran yolculuğuna başlayan Aziz dizisinden yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte dizi hakkında detaylar ve yeni bölüm fragmanı...

Eklenme Tarihi: 06 Kasım 2021

Show TV'nin yapımını O3 Medya'nın, yapımcılığını Saner Ayar'ın üstlendiği merakla beklenen dizisi Aziz ekran yolculuğuna başladı. İzleyiciyi etkisi altına alan dizinin ikinci bölüm tanıtımı yayınlandı.

Efnan'ın Aziz ile birlikte gittiği tanıtımda Dilruba'nın Adem'e ateş etmesi izleyenleri şoke ediyor. Olayın ardından Aziz'in yanına giden Dilruba, evde Efnan'ı görünce büyük bir hayal kırıklığı yaşıyor. "Efnan'ın gelişi Aziz'in hayatını nasıl etkileyecek?" sorusunun yanıtı ve Dilruba ile Aziz aşkında yaşanacak gelişmeler şimdiden büyük merak konusu.

AZİZ'İN İLK BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?Aziz'in ekrana gelen ilk bölümünde; Antakya'nın en büyük halı üreticisi ve Payidar ailesinin büyük oğlu Aziz Payidar'ın refah ve ışıltı dolu hayatı Fransız güçleri komutanı Pierre'in oğlu Andre'yi öldürmesiyle altüst oldu. Aziz, Andre'nin bir köylü kızına saldırdığını görünce kızı kurtarabilmek için onu vurdu.

Bu olay üzerine Aziz, babasının ısrarıyla şehri terk etmek zorunda kaldı. Mal taşıyan bir kervan ile şehirden ayrılan Aziz, bir süre sonra kervana yapılan bir saldırıda yaralandı. Herkes Aziz'in öldüğünü düşünürken Aziz, 2 yıl sonra Antakya'ya geri döndü. Ancak döndüğünde hiçbir şey eskisi gibi değildi. Babası ölmüştü, ellerindeki her şey satılmıştı. Büyük aşkı Dilruba ise kuzeni Adem ile nişanlanmıştı. Aziz'in gelişi Antakya'da büyük ses getirirken Dilruba'nın hayatını da tamamen etkiledi.