Gazeteci Cengiz Semercioğlu'nun haberine göre, adına açılan sahte hesaplardan dolayı başı dertten kurtulmayan eski model Aysun Kayacı, Cengiz Semercioğlu'na verdiği röportajda isyan etti. Yılda 2-3 kez adına hesap açan kişileri şikayet ettiğini söyleyen Kayacı, "Dünyanın avukat parasını veriyorum. Kapattırıyorum sahte hesapları yenisi açılıyor" dedi.
Aysun Kayacı İsyan Etti: Yeter Artık, Düşsünler Yakamdan
"Çoban ile benim oyun bir mi?" sözleriyle yıllardır konuşulan Aysun Kayacı, "Yeter artık, düşsünler yakamdan. O sözü söylediğimde 20 yaşındaydım. Söylediğim anda da pişman oldum" dedi.
![Aysun Kayacı İsyan Etti: Yeter Artık, Düşsünler Yakamdan - Resim: 1](https://s.medyafaresi.com/files/2021/4/16/959532/959532_0.jpg)
1
6
![Aysun Kayacı İsyan Etti: Yeter Artık, Düşsünler Yakamdan - Resim: 2](https://s.medyafaresi.com/files/2021/4/16/959532/959532_1.jpg)
"SÖZÜ SÖYLEDİĞİM AN PİŞMAN OLDUM" Kayacı, yıllar önce söylediği "Benim oyumla çobanın oyu bir mi?" sözüyle ilgili de sessizliğini bozdu. Pişmanlığını dile getiren model, "Yeter artık, düşsünler yakamdan. O sözü söylediğimde 20 yaşındaydım.
2
6
![Aysun Kayacı İsyan Etti: Yeter Artık, Düşsünler Yakamdan - Resim: 3](https://s.medyafaresi.com/files/2021/4/16/959532/959532_2.jpg)
Programda çevre politikaları konuşurken söylemiştim. Söylediğim anda da pişman oldum. Bugün 41 yaşındayım. Bambaşka, sakin bir hayatım var. Yılın 2-3 ayını Türkiye'de geçiriyorum. Ülkemi, insanlarımı çok seviyorum. Kimsenin işiyle, diniyle, diliyle ilgili söz söyleyecek biri değilim. O sahte hesaptan insanların inancı, işi gücü eleştiriliyor.
3
6
![Aysun Kayacı İsyan Etti: Yeter Artık, Düşsünler Yakamdan - Resim: 4](https://s.medyafaresi.com/files/2021/4/16/959532/959532_3.jpg)
Cumhurbaşkanı'na bile hakaret ediliyor. Ben böyle biri değilim. Ben inançlı biriyim. Neden insanların inancıyla dalga geçeyim" dedi.
4
6