Hesabı hacklenen seksi şarkıcı Aynur Aydın kimdir?

Aynur Aydın'ın Instagram ile Twitter hesabı internet korsanları tarafından ele geçirilince gizli yazışmaları, fotoğrafları ve özel videoları ifşa oldu. Peki hesabı hacklenen Aynur Aydın kimdir, kaç yaşında, nereli sorularının cevabı haberimizde.

Eklenme Tarihi: 05 Nisan 2019

Şarkılarıyla milyonlarca kişi tarafından hayranlıkla takip edilen Aynur Aydın'ın Instagram ile Twitter hesabı internet korsanları tarafından ele geçirilince gizli yazışmaları ve fotoğrafları ortaya çıktı. Güzel şarkıcı Aynur Aydın'ın sosyal medya hesabı internet korsanları tarafından çalındı.

İnternet korsanları Aynur Aydın ile ünlü şarkıcı Edis'in yazışmalarını da yayınladı. Instagram ve Twitter hesabından uygunsuz fotoğrafları ve gizli yazışmaları ifşa edilen Aynur Aydın'ın konuyla ilgili yaptığı açıklamada “İyi akşamlar. Az önce fark ettiyseniz benim özel fotoğraflarım paylaşıldı. Instagram’ı geri aldık. Twitter için uğraşıyoruz. Sizden tek bir ricam var lütfen o fotoğrafları daha fazla yaymayın. Çok rica ediyorum. Herkese geçmiş olsun kusura bakmayın." dedi.

Ünlü şarkıcının müzik şirketi ise konuyla ilgili açıklama yaparak, "Firmamız sanatçılarından Aynur Aydın'ın Twitter ve Instagram hesapları çalınmıştır. Hesapların geri alınması için gerekli işlemler başlatılmıştır. Lütfen yapılan paylaşımlara itibar etmeyin." ifadelerini kullandı.

Aynur Aydın'ın şirketi bu paylaşımlar üzerine hemen açıklamada bulundu ve gereğinin yapılacağını söyledi.