Aycan Yanaç, Survivor'ın Perde Arkasını Anlattı: Bakın Kadınlar Nasıl Kişisel Bakım Yapmışlar

Survivor'ın perde arkasında neler yaşandığını izleyenler tarafından merak ediliyor. Survivor'ın eski yarışmacılarından Aycan Yanaç, perde arkasında yaşananları ve nasıl kişisel bakım yaptıklarını anlattı.

Eklenme Tarihi: 03 Mart 2021

Geçtiğimiz yılın en sempatik ve başarılı yarışmacılarından birisi olan futbolcu Aycan Yanaç, Semih Öztürk'ün YouTube programında televizyona yansımayan bazı durumları anlattı.

"Survivor'da kadınlar regl olduklarında nasıl yarışıyordu?"
Biz regl olamıyorduk. Yemek yiyemiyorduk. Vitamin, enerji alamadığımız için regl olamıyorduk. Olmuyordu, bir süreden sonra zaten ayaklarımız su topluyordu. Ayak bileklerimiz şişiyordu. Bilmiyorum fark ettiniz mi biz kadınlar şişmeye başlıyorduk. Sonlara doğru ödülleri kazandık. O zaman kendimize geliyorduk. Başlarda çok kötüydü hiç regl olmuyorduk.

"Survivorda şampuan var mı?"
Hayır, şampuanımız tabii ki de yoktu. Ben saçlarımı genellikle oyundan sonra hep nehirde ıslatıp çatalla saçımı açıyordum. Tarak yerine kullanıyordum. Öyle kabardığı için güneş de vurunca ışıl ışıl gözüküyordu. Ama gerçekten küçük bir sabunumuz bile yoktu.

"İç çamaşırı giyebiliyor muydunuz?"
Tabii ki de üstümüzde kıyafet tek bir tane vardı. Ara sıra değiştiriyorduk. Ceketimiz, uzun eşofmanımız vardı. İki üç tane de iç çamaşırına çantamızda izin veriyorlardı.