Aycan Yanaç kimdir, kaç yaşında? Survivor Ünlüler'in en dikkat çeken ismi...

Survivor 2020'de Ünlüler -Gönüller kıyasıya yarışacak. Dominik'e gidecek ve Survivor Ünlüler kadrosunda yarışacak isimlerden biri de Aycan Yanaç oldu. A Milli Kadın futbol takımında forma giyen ve forvet sporcusu olan Aycan Yanaç güzelliği ile şimdiden en dikkat çeken yarışmacı oldu.

Eklenme Tarihi: 15 Şubat 2020

Survivor 2020 Ünlüler kadrosunda kıyasıya yarışacak isimlerden biri de duru güzelliği ile dikkat çeken sporcu Aycan Yanaç oldu. Henüz 21 yaşında olan Aycan Yanaç Türkiye Kadın Milli takımında da forma giyiyor ve forvet mevkisinde oynuyor. Peki gözü pek yarışmacı Aycan Yanaç kimdir, aslen nereli?

Türkiye Kadın Milli takımında da forma giyen Aycan Yanaç, 'Ünlüler' tanıtımındaki iddialı sözleriyle dikkatleri üzerine çekti . şampiyonluk koltuğu benim olacak diyen iddialı isim Aycan Yanaç hakkında merak edilenler..

Aycan Yanaç, 21 Kasım 1998 yılında Almanya’nın Nünberg şehrinde dünyaya geldi. Ülkemizde A Milli Kadın futbol takımında forma giyen sporcu, forvet mevkisinde oynuyor. Futbola Nünberg’le başlayan Aycan Yanaç, kariyerine daha sonra Köln’de devam etti.

Türkiye kadın U-19 takımına kabul edilen Yanaç, ilk kez 4 Ağustos 2015'te Bosna-Hersek'e karşı UEFA Geliştirme Turnuvası maçında oynadı.