Ayça Ayşin Turan'dan Hakan Muhafız açıklaması: İlişki sahnesinin sınırını önceden çizdim

Netflix'in Türk dizisi Hakan Muhafız gündemdeki yerini korurken dizide başrol oynayan Ayça Ayşin Turan'dan dizideki ilişki sahnesi hakkında açıklama geldi.

Eklenme Tarihi: 16 Aralık 2018

Netflix'in ilk Türk dizisi 'Hakan: Muhafız'da başrolde yer alan Ayça Ayşin Turan, dizideki karakteri Leyla'yı şöyle anlattı:

''Leyla, işine aşık, tutkulu, tırnaklarıyla kazıyarak bulunduğu yere gelmiş bir kadın. Hakan'ın (Çağatay Ulusoy) hayatına girmesiyle Leyla'nın da dönüşümünü göreceğiz.''

Hürriyet'ten Hakan Gence’ye konuşan Ayça Ayşin Turan, dizi için teklif geldiğinde tepki verecek zamanı olmadığını söyleyerek, ''Kendimi kısa sürede sette buldum. Hazırlanmak için bir haftalık sürecim oldu. Onda da karakteri sağlamlaştırmak ve boşluklarını doldurabilmek için elimden geleni yapmaya çalıştım'' dedi.

Hakan: Muhafız'ın tanıtımlarıyla birlikte Çağatay Ulusoy'la sevişme sahnesi çok konuşuldu. Ulusoy, sahneyle ilgili ''Ses getirecektir'' açıklamasını yaptı.

Ayça Ayşin Turan sevişme sahnesiyle ilgili şunları söyledi:

''Ülkemizde çekilen ilk Netflix orijinal yapımı. Dizinin içeriğini ve bu projenin yeni projelere önayak olması gibi önemli konuları konuşmanın daha doğru olduğuna inanıyorum.''