Aya damgasını vuracak dizi ve filmler

Televizyonda ne izlesem diyenler için aya damgasını vuracak dizi ve filmler...

Eklenme Tarihi: 30 Nisan 2018

Cnnturk.com - Mayısta izlemek isteyeceğiniz, TV'de ilk kez D-Smart'ta yayınlanan ve keyifle takip edeceğiniz dizi ve filmleri sizler için derledik.

Kare (The Square)

Stockholm'deki ünlü bir modern sanat müzesi, yeni bir sergiye ev sahipliği yapmak üzeredir. Müzenin saygın küratörü Christian, "The Square" adlı enstalasyon çalışması için hummalı bir hazırlık sürecindedir. Ancak bu esnada telefonunun çalınması ve bu olaya verdiği tepki, Christian'ın iş yerinde ve özel hayatında varoluşsal bir krize sürüklenmesine neden olur.

Rake

Keegan Deane kimsenin almak istemediği davaları kabul eden bir savunma avukatıdır. Her zaman doğru şeyi yapmaya çalışır ve dava ne kadar kötü olursa olsun iyimserliğinden asla vazgeçmez. Fakat bu iyimserlik çoğu zaman bela açar.

The Unusuals

The Unusuals, NYPD Cinayet Masası'nda çalışan oldukça sıra dışı bir grup polis ve personelin maceralarına odaklanan polisiye bir komedi-drama dizisidir.

Trust

Roma 1973. Milyarder iş adamı John Paul Getty'nin 16 yaşındaki torunu İtalyan mafyası tarafından kaçırılır. Çocuğun geri verilmesi için fidye olarak 17 milyon dolar istenmektedir. Ancak, büyükbaba Getty, kendi sebeplerini açıklayarak, torunu için istenen fidyeyi ödemeyeceğini net bir şekilde belirtir. Oğlunu kurtarmak isteyen anne Gail, bir çözüm bulmak için elinden gelen her şeyi yapmaya çalışır. Bu süreçte çocuğun hayati tehlikesi her saniye artmaktadır.