Ay tutulması hangi burçları nasıl çarpacak? Burçların duygusal haritası

Medyafaresi.com yazarı Belemir Çelebi, 30 Kasım İkizler burcunda gerçekleşen ay tutulmasının, hangi burçları hangi duygulara sürüklediğini masaya yatırdı. Ay tutulmasının burçlarda yarattığı duygu durumları bakın nelermiş?

Eklenme Tarihi: 01 Aralık 2020

Belemir Çelebi / Medyafaresi.comKoçlar artık yoruldular, malum en çok öncü burçlar yoruldu son 2.5 senedir. Savaşmaktan asla yorulmayan Koçların artık hiçbir şey için uğraşacak hali kalmadı. Biraz da koçları sevelim artık, hep seven taraf onlar oldu. Sevilmeyi ve ilgi görmeyi hak ettiler bence.

Boğalar haykırıyorlar bu ay tutulmasında. Kalplerinde ne varsa bağıra bağıra dökecekler ortaya. Bu sefer daha istekli ve daha kalpten kararlar alacaklar ve istedikleri şeylerin peşinden gidecekler. Susmaktan ve sabır etmekten yorulan Boğaları durdurmak imkansız artık.

İkizlerim canım ikizlerde gerçekleşti ay tutulması. Bir öyle bir böyle devam edecekler hayatlarına. Bir akıllı bir deli, bir sinirli bir sakin ruh halleri onları biraz yorsa da, bazı netleşmeler yaşayacaklar çünkü en çok etki alan burç ikizler. Bırakın ne olacaksa olsun, olan olmadı mı zaten ?!

Yengeçler yine elinde mendille göz yaşlarını siliyorlardır muhtemelen. Özellikle ay tutulmalarından çok etkilenen Yengeçler de çok yoruldular son yıllarda. Belki bu aralar yüzleşmekten korktukları durumlarla yüzleşebilir ve gerçeklerden kaçmaktan vazgeçebilirler. Tabii bu durum fazla ağlamalı olabilir.