Avlu'nun Kudret'i Nursel Köse'den karakteriyle ilgili bomba açıklamalar

Nursel Köse, dizinin 2. sezonunda herkes tarafından ölmesi beklenen Kudret'in yaşamasının izleyici mutlu ettiğini söyledi.

Eklenme Tarihi: 14 Aralık 2018

Star TV'de 2014'te yayın hayatına başlayıp üç sezon süren Paramparça dizisindeki 'Keriman' rolüyle adeta zirve yapan usta oyuncu Nursel Köse, yine Star TV'de yayınlanan Avlu dizisinde büründüğü kötü karakterle karşımıza çıktı. Dizinin 2. sezonunda herkes tarafından ölmesi beklenen Kudret'in yaşaması kimileri tarafından tepkiyle karşılansa da Nursel Köse, insanlara karakterini sevdirdiğini düşünüyor.

Ntv'ye röportaj veren Nursel Köse, dizide hayat verdiği kötü 'Kudret' karakteri için, "Çok zor ve ağır bir karakter, taşıması ağır gelebiliyor bazen. Eve gidip kendime gelmem, Kudret'in gudubetinden kurtulmam, kendime dönmek zaman alıyor. Kötüyü oynamak risk almayı gerektiriyor. Vezirde olabilirsin rezilde.." şeklinde konuştu.

Sezon finalinde ölmesi beklenen Kudret karakterinin ikinci sezonunda yaşıyor olmasından bahseden Nursel Köse, "Kudretin ölmesini bekleyen bir kesim vardı ama çoğunluk olarak: ölmemesine çok sevindiler. Çünkü ne kadar nefret etselerde ben onlara Kudret'i sevdirmeyi başarmışım" diyor.

İNTİKAM ATEŞİYLE YANAN KUDRET: Dizide oğlu Alp'in ölmesinden sonra her zamankinden daha fazla tehlike saçmaya başlayan Kudret'in gelecek bölümlerde neler planlayacağından bahseden Nursel Köse, "Avlu dizisi sürekli değişim ve dönüşüm halinde. Aksiyon ve olaylar durulmuyor. Oğlunun ölümünden sonra daha acılı ve sinirli, intikam ateşiyle yanan bir Kudret göreceğiz sanırım" ifadelerine yer verdi.