Avlu'da sürpriz gelişme! Diziye geri dönüyor

Star TV'nin ikinci sezonu ile fırtınalar estiren ve reyting listelerinde yüz güldüren dizisi Avlu'da bomba patlıyor, dizinin kadrosundan çıkarılan o oyuncu diziye tekrar geliyor, Avlu'ya dengeler değişiyor.

Eklenme Tarihi: 27 Kasım 2018

Her bölümü ile fırtınalar estiren Avlu dizisi Star TV'nin en iddialı ve çok konuşulan yapımları arasında. Başarılı oyuncu kadrosu ile her hafta reyting listelerinde zirveyi zorlayan dizi hakkında bomba bir haber var. Dizinin kadrosundan çıkarılan Melis Müdür diziye tekrar dönüyor.

MELİS MÜDÜR SÜRPRİZİ: Star TV'nin sevilen dizisi Avlu'da sürpriz bir gelişme yaşanacak. Avlu dizisinin ilk sezonunda Melis Müdür karakterini canlandıran Deniz Barut diziye geri dönüyor.

Avlu'da beklenen olaylar yaşanmaya devam ediyor. Sevda Dalgıç diziden çıkartılmıştı. Yaşanan bu ayrılığın ardından sürpriz bir isim ise geri dönüyor.

Dizinin ilk sezonunda Melis Müdür rolüyle izleyici karşısına çıkan başarılı ve güzel oyuncu Deniz Barut, karakterin Avlu'da mahkumlara karşı verdiği psikolojik desteğin yanında iyimser tavırlarıyla da izleyicinin sevdiği bir karaktere ulaşmıştı.