ATV'de kan donduran Gülcan Gürleyik olayı

ATV'de yayınlanan Esra Erol'un programına Gülcan Gürleyik olayı damgasını vurdu. Eşi Mesut Gürleyik'i terk edip evden kaçan Gülcan'ın, Cemil Arslan'la da uzun süredir birlikte olduğu öğrenildi. 3 aylık çocuğunun kimden olduğu merak edilirken son gelen ihbarla bir başka isim daha ortaya çıktı.

Eklenme Tarihi: 13 Ekim 2018

ATV'de ekrana gelen Esra Erol'da programında önceki gün kan donduran bir olay gündeme geldi. Programa katılan Mesut Gürleyik isimli vatandaş, bir buçuk yıllık eşi Gülcan Gürleyik'in aslında başka bir adamla birlikte olduğunu ve bu yüzden eşinin evi terk ettiğini söyledi. Akıllara durgunluk veren olay şöyle yaşandı;

Üç hafta önce evi terk eden karısı Gülcan Gürleyik'i takip eden Mesut Gürleyik, bir apartmana girdi ve ikinci katta eşinin ayakkabılarını buldu. Kapıyı çaldığında, kapıyı açan kişiden, eşini çağırmasını istedi. Ve o an hayatının şokunu yaşadı.

ÇOCUK KİMDEN?: Kapıyı açan kişi, Gülcan Gürleyik'in oğlunun eşi olduğunu ve bir torunu olduğunu söyledi. Eşini çağıran Mesut Gürleyik, çocuğunun kimden olduğunu kendisine sordu. Karısı, birlikte yaşadığı sevgilisi Cemil Arslan'dan olduğunu söylediğinde Mesut Gürleyik yıkıldı.

Esra Erol'da programında Mesut Gürleyik, 3 aylık çocuğunu görmek istediğini ama kendisinden mi yoksa eşinin sevgilisinden mi olduğunu bilmediğini söyleyerek gözyaşlarına boğuldu.