Atakan ve Ezgi Avcı

Survivor Avatar Atakan ile Ezgi Avcı 'nın sevgili olduğu iddiası adada da dedikodusu yapılan bir konu. Nagihan Karadere ile Tuğba Özay kavgasında da Atakan ve Ezgi'nin sevgili oldukları iddiası dillendirilmişti...

Eklenme Tarihi: 11 Mayıs 2016

Survivor yarışmasıyla adını geniş kitlelere duyuran Avatar Atakan ile Ezgi Avcı, geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’nda bir AVM’de objektiflere takıldı. İkilinin sarmaş dolaş fotoğrafları 'aşkın belgesi' olarak iddia edildi.

Çıkan haberler karşısında sessizliğini bozan Ezgi Avcı ve Avatar Atakan sosyal medyadan açıklama yaptı. Ezgi Avcı sosyal medya hesabından konuyla ilgili, “Son çıkan haberi görüyorum da, artık kiminle konuşup kiminle konuşmayacağımı önceden haber mi vermem gerekiyor acaba ki yanlış taraflara çekilmesin? Ben dostumu da arkadaşımı da istediğim her zaman görebilir, istediğim yere gidebilirim, kim olduğu fark etmez. Bu haberin çıkması, sosyal medyada oluşan algıyı kuvvetlendirmek adına olmuş. Yazılmış olan yanlış ifadeleri de ayrıca kınıyorum, bu nasıl gerçekliği çarpıtmadır?

Ayrıca, çok işlek olan bir AVM’de olduğumuza da tekrar dikkat çekerim. Artık bu malum konunun bu yanlış haberle bir son bulmasını ve kapanmasını ümit ediyorum” açıklamasını yaparken, Avatar Atakan ise “Gereken açıklama Ezgi tarafından yapılmıştır. Dost dost diye nicesine sarıldım, benim sadık yârim kara topraktır. Sevgiler, saygılar…” dedi.

Survivor Atakan ile Ezgi'nin aşkı belgelendi... Çağan Atakan Arslan ve Ezgi Avcı, gittikleri mekana ayrı ayrı girip çıkmayı tercih etti.