Spiker Aslı Mavitan Nereden Nereye filminde

Haber spikeri Aslı Mavitan Nereden Nereye filminde oyuncu oldu.

Eklenme Tarihi: 21 Nisan 2017

Yapımını Insignia Yapım’ın yaptığı, yönetmenliğini Volkan Dönmez’in üstlendiği, senaryosunu Selim Çirput’un kaleme aldığı ‘Nereden Nereye’ sinema filmi oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.

Haber Spikerliğinden Oyunculuğa 28 Nisan’da seyirciyle buluşacak olan komedi filmi ‘Nereden Nereye’de ünlü haber spikeri Aslı Mavitan, seyirci karşısına çıkacak. Filmde Aslı Mavitan,ülkenin en ünlü dizi ve film yapımcısı olan Barış Savaş karakterine hayat veren Yosi Mizrahi’nin eşi Berna Savaş karakterini oynuyor.

Yanlışlıklar ve sakarlıkların özgün bir dille anlatıldığı filmde, ünlü yapımcı Barış Savaş (Yosi Mizrahi) tatil için geldiği Bodrum’da beklenmedik bir durumun içinde kalınca eşi Berna Savaş (Aslı Mavitan) tarafından terk edilir. Berna Savaş, yaşadığı sürpriz olay karşısında eşi ünlü yapımcı Barış Savaş'ı affedecekmidir orası muammadır.

Başrollerini Sarp Levendoğlu, İnan Ulaş Torun, Yosi Mizrahi ve Hakan Bilgin’in paylaştığı ve 28 Nisan’da seyirciyle buluşacak olan ‘Nereden Nereye’ izleyicilere akıcı ve eğlenceli bir 100 dakika vadediyor.