Aşk sayesinde kariyerinde gelişme yaşayan 10 ünlü kadın

Aşk sayesinde kariyerinde gelişme yaşayan 10 ünlü kadın

Eklenme Tarihi: 09 Ağustos 2016

Ünlüler dünyasına girmenin bazen cesaret bazen de şans işi olduğunu sürekli konuşuyoruz. Kimi kariyeri için o şansı iyi değerlendiriyor kimisi de cesaretiyle tüm kariyer kapıların sonuna kadar açıyor. Magazin dünyasında yaşadığı tek bir aşkla herkesin tanıdığı ve o aşk sayesinde kariyeri adeta uçuşa geçen isimleri araştırdık. İşte o isimler:Ebru Akel Kenan Doğulu'nun sevgilisi olduğu dönemde magazin ve televizyonun ilgisi çeken Ebru Akel, daha sonra sunuculuk ve oyunculuk alanında gelen teklifleri değerlendirerek sektöre hızlı bir giriş yaptı.

Bade İşçil Muhsun Kırmızıgül ile yaşadığı aşkla medyatikleşen güzel, biten ilişkisi sonrası herkesin tanıdığı isimlerden birisi oldu. Hal böyle olunca teklif üstüne teklif aldı. Bade İşçil oyunculuk alanını seçip oradan yürümeye başladı. Şu anda birçok proje için aranan isimler arasında yer alıyor.

Işıl Reçber Ünlü kaleci Rüştü Reçber ile evli olan Işıl Reçber, eşinin şöhretiyle birlikte kariyer basamaklarını hızlı tırmanan isimlerden oldu. Güzelliği ve moda konusunda iddialı olması nedeniyle moda programlarının aranan jüri üyesi oldu.

Chloe Loughnan Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç ile evlenen Chloe, sevgili oldukları sürede '' Ben Burdan Atlarım'' adlı yarışma programında sunuculuk yaparak dikkatleri üzerine çekti. Daha sonra jüri üyeliğinden defilelere kadar birçok iş ayağına kadar geldi.