Ashley aradığı aşkı hemcinsi Cara'da buldu...

Eylül Kübra Uzun / Medyafaresi.com Özel Haber - Bütün dünya eski Victoria's Secret meleği Cara Delevingne ve geçtiğimiz yıllarda final yapan Pretty Little Liars dizisinin oyuncusu Ashley Benson'ın aşkı ile çalkalanıyor!

Eklenme Tarihi: 14 Temmuz 2019

Dünya şu an bu ikilinin aşkıyla çalkalanıyor. Cara’nın biseksüel olduğunu biliyorduk ancak Ashley herkes için şaşırtıcı oldu. Yaklaşık bir yıldır birlikte olan, ancak bizim yeni haberimizin olduğu bu çiftin son paylaşımlarında alyansla verdikleri fotoğraf, nişanlandıkları yönünde yorumlandı.

Cara Delevingne bir dönem podyumların aranan yüzü ve Victoria’s Secret meleğiyken, kariyerini oyunculuğa çevirmiş ele avuca sığmaz bir genç kadın… Aşk listesi de hayli kabarık; Paris Jackson (Michael Jackson’ın kızı), Miley Cyrus, Leonardo DiCaprio, St. Vincent, Jack O’Connell, Michelle Rodriguez, Gaz Beadle, Jake Bugg, Harry Styles ve Rita Ora…

Ashley Benson ise ülkemizde de Tatlı Küçük Yalancılar olarak Türkiye versiyonu çekilen Pretty Little Liars dizisinin ana karakterlerinden Hannah! Yani dizinin Amerika versiyonunu bilmeyenler için Türkiye versiyonunda Melisa Şenolsun’un oynadığı Hande karakteri diyebilirim.

Pride (Onur Yürüyüşü) ayında ortaya çıkan bu durumun Amerika’nın gündeminde yer almasının nedeni de heteroseksüel olduğu bilinen Ashley’in sevgili listesinde ilk defa bir kadın olması… Sevgililerinden örnek verecek olursak Ryan Good, Chord Overstreet, Nat Wolff, Taylor Lautner ve Pretty Little Liars’ta sevgilisi rolünde izlediğimiz Tyler Blackburn…