Asena Atalay (Asena Erkin)

Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin'in eski eşi Asena Erkin. Artık Asena Atalay olarak yoluna devam ediyor.

Eklenme Tarihi: 15 Ocak 2014

Giyim tarzıyla adından söz ettiren sunucu Asena Atalay'ın eski halinden eser kalmadı... Ünlü isim şu sıralar salaş tarzıyla dikkat çekiyor. Cesur giyim tarzıyla dikkat çeken Caner Erkin’in eski eşi sunucu Asena Atalay’ın eski halinden eser kalmadı. Dekolteleriyle ve iddialı tarzıyla dikkat çeken Atalay, salaş haliyle görenleri şaşırtıyor.

Caner Erkin'den boşandıktan sonra özel bir televizyon kanalında magazin programı sunan Atalay, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Salaş giyim tarzıyla objektiflere yansıyan Atalay, kulağında telefonunu düşürmeyerek yoluna devam etti.

Asena Atalay, futbolcu Caner Erkin'den boşanması üzerine havalı giyim tarzından vazgeçti. Asena Atalay 1 yıl öncesine kadar çılgın tarzı ile gittiği her külüpte ve lokantada tüm bakışları üzerinde toplar, yürüdüğü yollarda dikkat çekerdi. Futbolcu Caner Erkin'den boşandıktan sonra bir anda değişti. HAVALI HALİNDEN ESER YOK Önceki gün Nişantaşı'nda uzun, sade beyaz elbise ve terliklerle görüntülenen Asena'nın o eski havalı halinden eser yoktu.