Arto, Sevda Demirel'in Hande Ataizi'ne Attığı Tokadın İç Yüzünü Anlattı!

Armağan Çağlayan'ın YouTube'da yayınlanan 'Gör Beni' programına bu hafta Arto konuk oldu. Yıllar önce Türk magazin tarihine damga vuran Sevda Demirel - Hande Ataizi arasında geçen 'Ne dedin sen?' kavgasının iç yüzünü anlatan Arto 'Aslında o tokat bana atılacaktı' dedi.

Eklenme Tarihi: 09 Temmuz 2021

Hiç kuşkusuz Türk televizyon tarihinin en çok konuşulan ve bugün bile hala dalgası geçilen 'Ne dedin sen?' tokadını hepiniz biliyorsunuzdur.

Sevda Demirel'in Hande Ataizi'ne attığı o tokat hiç unutulmadı ve gündemdeki yerini hala koruyor!

İşte bu olaya anbean şahitlik eden Arto, Armağan Çağlayan'ın Gör Beni programına katıldı ve o tokadın perde arkasını anlattı!

İşte Arto'nun anlatımıyla olayın iç yüzü!

"Cem Davran, Hande Ataizi ve Sevda Demirel… Bunların üçü de salak! Neden salak biliyor musun? Bunlar hiçbir şeyden yaralanamadılar ben yararlandım. 16 ana haber gezdim. Kanal kanal geziyordum. Bir anda milyonlar beni tanıdı. Birisi dayak yediğiyle, biri dayak attığıyla öbürü de ayırdığıyla kaldı."

"Bu bir bant yayınıydı. ‘Hande Ataizi sen salak mısın, bunu nasıl yayınlatırsın? Senin bittiğin gündü o iş…"

"Ben yayın sonrası odaya geldim. ‘Reytingler yaşasın, bunu yayınlamalıyız. Hemen devam etmeliyiz’ dedim. Düşündüler ‘evet devam edelim’ dediler."

"Aslında orada asıl olay bana dayak attırmaktı. Orada başka bir üçkağıt vardı. Sevda Demirel’e o tokadı muhtemelen bana attırmak istiyorlardı. Ben o kadar fırlamayım ki ikisini birbirine düşürdüm. Onlar tartışırken araya girip ortalığı karıştırdım."