Arda Turan'ın genç Emre paylaşımı olay oldu

Arda Turan'ın sosyal medyadan yaptığı paylaşım çok konuşuldu.

Eklenme Tarihi: 02 Ekim 2017

Türkiye A Milli Futbol Takımı, 2018 FIFA Dünya Kupası Elemeleri I Grubu'nda İzlanda ve Finlandiya ile oynayacağı karşılamaların hazırlıklarını yapmak için Antalya'da toplanmaya başladı. Arda Turan'ın yaptığı paylaşım ise çok konuşuldu...

A Milli Futbol Takımı, 6 Ekim'de Eskişehir'de İzlanda ile 9 Ekim'de deplasmanda Finlandiya ile oynayacağı karşılaşmaların hazırlıkları için kamp yapacağı Serik İlçesi Belek Turizm Bölgesi'ndeki Regnum Carya Golf & Spa Resort'a gelmeye başladı. Aday kadroya çağrılan futbolcularda kampa ilk gelen oyuncu Atiker Konyaspor kalecisi Serkan Kırıntılı oldu. Bugün dinlenecek olan futbolcular, yarın saat 18.30'da Sentıdo Zeynep Resort Otel'in sahasında teknik direktör Mircea Lucescu yönetiminde ilk antrenmana çıkacak.

İZLANDA DÜN GELDİ Milli takımın Eskişehir'de karşılaşacağı İzlanda Milli Takımı da dün akşam Antalya'ya geldi. Belek Turizm Bölgesi'ndeki Kaya Palazzo Otel'de kampa giren İzlanda, ilk idmanının yarın saat 11.00'da otelin sahasında yapacak.

5 EKİM'DE ESKİŞEHİR'E GİDECEKLER İzlanda ve Finlandiya maçlarına Antalya kampında hazırlanacak A Milliler, 5 Ekim'de saat 11.00'da havayoluyla, İzlanda maçının oynanacağı Eskişehir'e geçecek. A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu ve bir milli futbolcu, aynı gün saat 18.15'te Eskişehir Yeni Stadyum'da basın toplantısı düzenleyecek. Toplantının ardından A Milli Takım, statta maç öncesindeki son idmanını yapacak. Türkiye- İzlanda karşılaşması 6 Ekim Cuma günü saat 21.45'te oynanacak.