Annesinin gözleri önünde kızın kafa derisi yüzüldü!

Annesinin gözleri önünde kızın kafa derisi yüzüldü

Eklenme Tarihi: 16 Temmuz 2017

Çocuklar lunaparklara bayılırlar. Her çocuk bu yaşlardayken lunaparka gitmek ister. 11 yaşındaki Elizabeth ‘Lulu’ Gilreath da onlardan biri. Lunaparka gittiği bir gün ise kabusa döndü...

11 yaşındaki küçük kız lunaparkta salıncağa bindi. İndiğinde ise saçları yoktu ve yüzünden kanlar akıyordu. Küçük kız salıncağa bindiği sırada saçı makineye takılmış ve makine kafa derisini yüzmüş. Bu sırada da annesi kızını çaresizce izliyormuş. Salıncağı durdurmak toplamda beş dakika sürdü. Lulu hemen acile götürüldü. Küçük kızın durumu kritikti. Yoğun bakım ünitesinde birkaç hafta geçirdi. Neyse ki hayata tutunmayı başardı.

Lulu asla eskisi gibi görünmeyecek. Birkaç farklı operasyon geçirdi. Küçük kızın haberi ülke çapında yayıldı. Lulu’nın hastane masraflarının karşılanması için 500 bin dolardan fazla bağış toplandı. Lulu, ABD’de hiç tanımadığı insanlardan bağış aldı. Kendisine yapılan iyiliklere hayata sıkı sıkıya tutunarak cevap verdi.

Maalesef saçları artık çıkmayacak. Yaşadığı sıradışı trajediye rağmen Lulu hayata sıkı sıkıya tutundu ve geleceğe pozitif gözlerle bakıyor. Şimdi annesi, diğer ebeveynleri lunaparklara götürürken dikkat etmeleri konusunda uyarıyor. Konu hakkında yeni bir yasa çıkmasını bekliyorlar. Lulu 3 ay hastanede kaldıktan sonra taburcu edildi.