Ünlü annelerin bebek emzirme pozları

Ünlüler dünyasındaki kadınların pek çoğu anne sütü mucizesine inanıyor ve bebeklerini de ona göre besliyorlar. Diğer anneleri de bu konuda bilinçlendirmek adına çektikleri fotoğrafları sık sık sosyal medya hesaplarından paylaşıyorlar.

Eklenme Tarihi: 30 Ekim 2016

İki çocuk annesi olan Olivia Wilde, annelerin bebeklerini kendi sütleriyle beslemeleri gerektiğine inanıyor. Glamour dergisine iki yıl önce Dünya Emzirme Haftası'na özel bu pozu veren Wilde şu açıklamayı yapmıştı: "Emzirmek en doğal şey. Oğlum Otis’in sürekli göğsümde olması gerektiğini hissediyorum.”

Wilde'ın geçtiğimiz günlerde nişanlısı Jason Sudeikis'ten bir çocuğu daha oldu: Daisy! Annelik heyecanını yeniden yaşayan Wilde, kızı Daisy'yi de sütüyle büyütmeye kararlı. Anne sütünün çocukların sağlığı için önemini vurgulamak isteyen Wilde, kızını emzirirken çektiği bu fotoğrafı Instagram'dan takipçileri ile paylaştı.

2. Hollandalı ve iki çocuk annesi model Doutzen Kroes da anne sütü mucizesine inananlardan. Öyle ki Kroes takipçilerine ilham vermek için sık sık çocuklarını emzirdiği fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşıyordu.

Victoria's Secret modeli Kroes, işteyken bile bebeği Phyllon'u emzirmeyi ihmal etmiyordu.Bu fotoğrafı "Değerli bebeğimi çekim arasında bile emziriyorum!" notuyla paylaşmıştı.