Angelina Jolie'nin yeni emlakçı aşkı

Brad Pitt'ten ayrılan Angelima Jolie'nin yeni sevgilisine bakın.

Eklenme Tarihi: 27 Mart 2018

Brad Pitt’ten 2016 yılında ayrılan Angeline Jolie’nin yeni bir sevgilisi olduğu, bu sevgilinin ünlü ve zengin biri olmadığı öne sürüldü. Hollywood'un ünlü çifti Brangelina, kendilerine yeni hayatlar kurdu. Brad Pitt'in ardından eski eşi Angelina Jolie de yeni bir aşka yelken açtı. Brad Pitt ile evliliğini noktalayan 42 yaşındaki altı çocuk annesi Angelina Jolie, kendisinden yaşça büyük bir emlakçı ile aşk yaşamaya başladı.

Hollywood'un rüya çifti Brangelina, kendilerine yeni hayatlar kurdu. ABD magazin basınının iddiasına göre eski eşi Jennifer Aniston ile yakınlaştığı ileri sürülen Brad Pitt'in ardından Angelina Jolie de yeni bir aşka yelken açtı.

Entertainment Tonight'ın haberine göre 42 yaşındaki altı çocuk annesi Jolie, bir emlakçıyla birlikte olmaya başladı.

YAŞÇA EPEY BÜYÜK

Haberlere göre Jolie'nin sevgilisi olan emlakçı, ünlü oyuncudan yaşça epey büyük. Her ne kadar kimliği henüz belli olmasa da Jolie'nin bir süredir görüştüğü yeni sevgilisinin, film yıldızları kadar yakışıklı olduğu ileri sürülüyor.

ARKADAŞLIKLARI AŞKA DÖNÜŞMÜŞTÜ

Bir zamanlar Brangelina olarak anılan Brad Pitt ve Angeline Jolie'nin Bay ve Bayan Smith filminin setinde başlayan iş arkadaşlıkları aşka dönüşmüştü. Üç tane evlatlık üç tane de biyolojik çocuk sahibi olan çift, 2014'te evlenmiş ancak 2016'da yollarını ayırmaya karar verdiklerini açıklamıştı.

Geçtiğimiz hafta sonu da Brad Pitt'in, Jolie uğruna boşandığı eski eşi Jennifer Aniston ile gizli gizli buluşmaya başladığı ileri sürülmüştü.