Angelina Jolie itiraf etti: İki kızım da ameliyat oldu

Özel hayatını basından uzak tutmaya çalışan ünlü yıldız Angelina Jolie, iki kızının da ameliyat olduğunu yazdığı bir makale ile ilk kez açıkladı

Eklenme Tarihi: 10 Mart 2020

Oscar'lı oyuncu Angelina Jolie, Time dergisine yazdığı bir makale ile kızlarının operasyon geçirdiğini itiraf etti. Jolie, 8 Mart Dünya Kadınlar günü için kaleme aldığı yazısında 15 yaşındaki kızı Zahara'nın ve diğer çocuklarından birinin daha ameliyat olduğunu anlattı.

Oyuncu, Zahara dışında hangi kızının operasyon geçirdiğini açıklamadı. Ancak geçtiğimiz günlerde ikiz çocuklarından Vivienne ve Shiloh ile objektiflere takılmasıyla gerçek az çok tahmin ediliyor.

11 yaşındaki kızı Vivienne'in elinde çiçek taşıması ve Shiloh'un koltuk değnekleriyle yürümesi cevabı ortaya çıkarıyor. Jolie'nin basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakması, bu görüntünün ailenin hastanede yatan Zahara'yı ziyaret ettiği şeklinde yorumlandı.

Oyuncu, yazdığı makalede ailesinin zor geçen bu dönemlerde bir araya geldiğini belirtti. Angelina Jolie'nin makalesinde eski eşi Brad Pitt'ten hiç söz etmemesi de dikkat çekti.