Angelina Jolie: Brad, halk gerçekleri öğrenecek diye korktu

Brad Pitt ve Angelina Jolie’nin boşanma davası devam ediyor. Jolie davanın son celsesinde çok konuşulacak bir açıklamada bulundu. Brad Pitt'in boşanmanın gerçek sebeplerinin ortaya çıkmasından korktuğunu iddia etti.

Eklenme Tarihi: 07 Ocak 2017

Bir önceki celsede çiftin sahibi olduğu ve velayetlerinin annede kalmasına karar verilen çocuklarının medya baskısından etkilenmemesi için boşanma sürecine dair ayrıntıların gizli tutulmasına karar verilmişti.

Brad Pitt'in isteği ve Angelina Jolie'nin onaylaması ile 'mühürlenen' mahkeme dosyalarına rağmen çift arasında devam eden sürtüşmeler zaman zaman medyaya yansımaya devam ediyor.

TMZ'nin ulaşmayı başardığı mahkeme detaylarından birine göre son olarak Angelina Jolie'nin mahkemede yargıca Brad Pitt'in boşanmanın arkasındaki gerçeklerin halk tarafından öğrenilmesinden çok korktuğunu söylediği belirtiliyor.

Aynı celsede Jolie'nin avukatı Laura Wasser ise Pitt'in gizlilik kararına rağmen medya önünde sessizliğini koruyamayacağını söyledi. Wasser, "Özellikle FBI ile 'Çocuk ve Aile Hizmetleri'nin son araştırması göz önüne alındığında sessiz kalmakta zorlanacağı anlaşılıyor" dedi.