Angelica Perla Emre Mor'u unuttu Cem Garih'le cilveleşti

Celta Vigo'da forma giyen Emre Mor'un 120 bin liralık Mercedes hediye ettiği Angelica Perla, geçtiğimiz aylarda Londra'da tanıştığı sosyetik Cem Garih'i takibe alıp fotoğrafına kalplerle yorum yaptı.

Eklenme Tarihi: 05 Mart 2019

İspanyol ekibi Celta Vigo'da forma giyen 21 yaşındaki futbolcu, geçen yaz Fransa'da tanıştığı Angelica Perla'nın gönlünü çalmak için kesenin ağzını açmıştı. Emre Mor, geçen ay Instagram'da takibe aldığı Angelica Perla'ya 120 bin lira değerinde Mercedes Benz A 180 model lüks bir araç hediye etmişti.

CEM GARİH'LE TAKİPLEŞMEYE BAŞLADI: Bu hamlesiyle İspanyol basınında manşet olan genç futbolcu, sosyal medyada beğeni yağmuruna tuttuğu Angelica Perla'dan karşılık buldu. Ancak Emre Mor'un mutluluğu kısa sürdü. Londra'da yaşayan Brezilyalı güzel, futbolcuya çalım atıp Cem Garih'le takipleşmeye başladı.

KAPLERLE YORUM YAPTI: Angelica Perla, merhum iş insanı Üzeyir Garih'in Londra'da bir şirkette çalışan torunu Cem Garih'in bir fotoğrafının altına kalplerle yorum yaptı. Bu da ikilinin sadece Instagram'da takipleşmeyip Londra'da bir araya geldiklerinin de kanıtı gibiydi.

EMRE HÜSRANI YAŞADI: Emre Mor ise Angelica Perla'nın bu hamlesini affetmedi ve Brezilyalı güzeli Instagram'da takip etmeyi bıraktı. Genç futbolcunun yaşadığı hüsran ise "Emre mort" esprisi yaptırdı.