İmamoğlu'na Bir Darbe de Ali Koç'tan: Hangi Şehrin Belediye Başkanısın?

Fenerbahçe Başkan Ali Koç, "Umarım Fenerbahçeliler, Ekrem İmamoğlu'na hangi şehrin belediye başkanı olduğunu hatırlatma günleri gelmez." açıklamasında bulundu.

Eklenme Tarihi: 07 Mayıs 2022

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, Divan Kurulunda açıklamalarda bulundu. Ali Koç, kullandığı ifadelerle sosyal medyada gündem oldu. Transferler ve yeni hoca konusuna da değinen Koç, açık ve net konuştu.

Ekrem İmamoğlu Sözleri

"Trabzonlu bazı insanların enteresan özellikleri var. Milli Takım stadımıza maç yapmaya gelir, hocası bordo mavi kravat takar. Şehrin belediye başkanı gelir, bordo mavi kravat takar. Bir de utanmadan bize hakaret edilen kitap hediye ediliyor. Umarım Fenerbahçeliler, Ekrem İmamoğlu'na hangi şehrin belediye başkanı olduğunu hatırlatma günleri gelmez."

"BİZ ZALİM İNSANLAR DEĞİLİZ AMA ZULME DE SESSİZ KALAMAYIZ!"

"Kelimeler zaman zaman boğazımda düğümlendi. Doğru bildiğim konuda her zaman açık yüreklilikle konuştuğumu söylüyorum. Bunun da bildiğinizi umuyorum. Devletle o kadar işimiz var ki, konuşmakla bitmez. Biz zalim insanlar değiliz ama zulme de sessiz kalamayız!"

"REPLİKASINI YAPALIM GÖNDERELİM"
"Yönetici arkadaşlara 2010-11 şampiyonluk kupasının replikasını yapalım gönderelim dedim ama kabul etmediler. Bunu artık mizaha dökmek lazım."