AKP'li Nergis Ev ve Araba Almak Kolay dedi, Sosyal Medya Küplere Bindi

Medyafaresi.com Özel Haber - AKP'li Milletvekili Hülya Atçı Nergis'in yaptığı açıklama gündem oldu. Nergis'in bir televizyon kanalında kullandığı "Türkiye'nin ne kadar geliştiğini, gerçekten ev ve araba almanın artık çok kolaylaştığını anlatacağız." sözleri sosyal medyayı sinirlendirdi.

Eklenme Tarihi: 20 Nisan 2021

Cemre Durmuş / Medyafaresi.com Editörü

Geçtiğimiz ay kadına şiddet hakkında ""O kadınları öldürenleri yetiştirenler de kadınlar. Hiç mi kadınların payı yok bu şiddette?" söyleminde bulunarak büyük tepki toplayan AKP'li Milletvekili Hülya Atçı Nergis, bu sefer de halkın ekonomik durumu ile alakalı düşüncelerini aktardı.

Nergis, Kayseri'nin yerel televizyonuna verdiği bir söyleşide gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Nergis, "Biz tepki alıyoruz diye sorumluluğumuzdan kaçamayız. Muhalefet istediği kadar konuşsun, karşı medya istediği gibi haber yapsın. Ben bundan da çekinmiyorum, hodri meydan. Dolayısıyla biz tabii ki iktidarımızın yaptıklarını, atılan adımları, Türkiye'nin nereden nereye geldiğini, Türkiye'nin ne kadar geliştiğini, gerçekten ev ve araba almanın artık çok kolaylaştığını, geçmişle kıyaslandığında Türkiye'nin her kademede geliştiğini anlatacağız." açıklamasında bulundu.

👇🏻👇🏻

Nergis'in bu açıklamasının sosyal medyada gündem olması fazla uzun sürmedi.

Sosyal medyada Nergis'in konuşmasını paylaşan sayfaların altında vatandaş adeta sinir küpüne döndü.