Akıncı'nın Didem'i Deren Talu Kimdir? Deren Talu Kaç Yaşında Instagramı Ne?

Yeni yılın iddialı dizisi Akıncı 1 Ocak itibarıyla yayın hayatına başladı. Aksiyon dolu sahneleriyle izleyiciyi ekran başına kilitleyen dizinin yıldız oyuncu kadrosunda yer alan Deren Talu'nun biyografisi araştırılıyor..

Eklenme Tarihi: 02 Ocak 2021

Deren Talu, 1996 tarihinde Kasım ayında ABD'de dünyaya geldi. Deren Talu, manken, sunucu ve eski Türkiye güzellerinden Defne Samyeli ve Mimar Eren Talu'nun kızıdır..

Babası Galatasaray Lisesi ve Güzel Sanatlar Akademisi mezunudur. Galatasaray Kulübü Divan Kurulu üyesi ve eski yöneticisidir. Lise eğitimini ENKA Okulları'nda tamamlayan Deren Talu, üniversite eğitimini ise Los Angeles'ta aldı. Manken olmayı isteyen Deren Talu, bu yoldaki ilk adımını Atıl Kutoğlu'nun defilesinde attı..

Talu'nun şu an oynadığı Akıncı dizisi şehrini ve insanlarını canı pahasına koruyan bir kahramanın hikayesidir. Bol aksiyon sahnelerinin yanında hayatın içinden birçok konu da işleniyor. Yönetmenliğini Veli Çelik'in, proje tasarımını Hakan Kandal'ın üstlendiği dizide hayatın içinden birçok konunun da işlenirken Türk televizyonlarına farklı bir soluk getirilmesi hedefleniyor..

İstanbul Kuzguncuk başta olmak üzere tarihi semtlerde çekimler gerçekleşmektedir. Ayrıca dizi film çekimlerinde kullanılan platolarda da birçok sahnesi yer alıyor..