Ağzı kokan mı ararsın, dilini tutamayan mı? Hollywood'un skandal oyuncuları

Karşınızda Hollywood'un en kötü öpüşen oyuncuları...

Eklenme Tarihi: 28 Aralık 2016

Tom Cruise Cruise'un "Görevimiz Tehlike" filmindeki rol arkadaşı Thandie Newton, yaşadığı "korkunç" tecrübeyi bir röportajında tüm dünyayla paylaştı. "Tom'la öpüşmek biraz iğrenç ve baya ıslaktı!" Tom gözle görülür şekilde bu işi beceremiyordu, öyle ki bunu fark eden yönetmen de aynı sahneyi defalarca çekmelerini istedi. Üstelik çekim yaptıkları ortam da oldukça sıcaktı. Terlemelerine bir de Cruise'un ıslak öpücükleri eklenince ortam sırılsıklam bir hal aldı. Düşünmesi bile korkunç değil mi?

Shailene Woodley Woodley'in rol arkadaşı Miles Teller, onunla ilk öpüşme sahnelerinin iğrenç olduğunu itiraf etti. Woodley'in ağzı, aldığı Çin diyet haplarından dolayı çok kötü kokuyordu. Woodley'in ağız kokusundan şikayetçi olan Teller, Variety dergisine şu fazla dürüst açıklamayı yaptı: "Ağzı tıpkı bir bok torbası gibiydi, berbat kokuyordu."

Bonus: Hollywood'un en kötü öpüşmesini bile sollayan İbrahim Tatlıses ve Hülya Avşar'ın bu "aşk dolu" sahnesini tabii ki de unutmadık

Sienna Miller Camille filimindeki öpüşme sahnesi, Miller'ın ağız ve diş problemleri nedeniyle erken kesilmek zorunda kaldı. Miller'la öpüşmeyi hoş bulmadığını söyleyen James Franco, öpüşme sahnesinin kısa kesilmesini istedi ve sadece bir kez öpüşmeyi kabul etti. Redcliffe o an hissettiklerini şöyle anlatıyor; "Bu öpücüğün yumuşak olacağını sanıyordum. Ama o beni oldukça sert bir şekilde öptü. Böyle bir öpücük beklemiyordum."