Ağustos ayının en çok beklenen filmleri

Ağustos ayı sinema severler için oldukça yüklü bir vizyon takvimi ile geliyor.

Eklenme Tarihi: 02 Ağustos 2019

Öfkeli serisinin spin-off filmi Hızlı ve Öfkeli Hobbs and Shaw vizyona giriyor. Jason Statham ve Dwayne Johnson’ın kendi rollerine döndüğü Hobbs & Shaw, Diplomatik Güvenlik Ajanı Luke Hobbs ve Deckard Shaw'ın filmin antagonisti Brixton'a karşı bir araya gelerek verdikleri mücadeleyi anlatıyor. Hemen küçük bir hatırlatma yapmakta fayda var filmde Brixton rolünü Idris Elba canlandırıyor.

Ağustos ayında vizyona girecek filmler arasında bize göre bir diğer dikkat çeken film ise e Geniş Aile ekibinin yine devam filmi niteliğinde beyazperdeye aktardığı Geniş Aile Komşu Kızı olacak. Filmin değişmez karakterleri Cevahir ve Ulvi, Cevahir’in bir türlü unutamadığı eski sevgilisi Zeynep’le karşılaşana dek sakin bir hayat sürerken, Zeynep’in başındaki zaruri evlilik belasından kurtulmak için ikiliden yardım istemesiyle bir anda bambaşka rollere bürünerek çok keyifli bir maceranın içine sürüklenirken gülmek isteyen seyircileri de sinema salonlarına çekecekler.

En asabi, en kızgın ve kızmaya en hazır kuşlar ekibi de animasyon film severler için Ağustos ayında Angry Birds Filmi 2 ile vizyona giriyor. Film kızgın kuşların eğlenceli ve heyecanlı maceraları ile yaz tatili bitmeden özellikle çocukların ve animasyon film seven her yaştan izleyicinin izleme listesinde yer alacak gibi görünüyor.

Korku filmi severlerin yüzü Ağustos ayı boyunca vizyona girecek birçok korku türü filmle gülecek ama aralarında meraklılarının ve seriyi sıkı bir şekilde takip edenlerin özellikle ilgisini çekecek bir film öne çıkmakta Siccin 6. Yönetmenliği ve senaryosu yine Alper Mestçioğlu’na ait Siccin 6 Ağustos ayının en çok izlenen filmlerinden olmaya şimdiden aday görünmekte.