Adnan Şen evini 75 milyon dolara satıyor

2017 yılında ailesiyle Amerika'nın Los Angeles'a taşınan Adnan Şen, kısa sürede şehrin en büyük müteahhitlerinden biri oldu. Şen'in Beverly Hills'te yaptırdığı 75 milyon dolarlık ultra lüks evi televizyon programına bile konu oldu.

Eklenme Tarihi: 27 Mayıs 2020

Oğlu Süha Can’ın eğitimi için üç yıl önce eşi Begüm Şen’le birlikte Los Angeles’a taşınan Adnan Şen, orada kurduğu ‘Sen Properties’ adındaki şirketiyle Amerika’nın en lüks bölgesinde müteahhitlik yapıyor.

Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın haberine göre; Beverly Hills’te lüks konutlar inşa eden Şen, yaptırdığı evleri satmak için bölgenin üst düzey emlak komisyonculuğu şirketi The Oppenheim Group ile anlaştı. Adnan Şen ile, şirketin en tecrübeli emlak danışmanlarından Davina Potratz ilgileniyor.

The Oppenheim Group’un, dünyanın en lüks ve en pahalı konut satışlarını ele alan 'Selling Sunset' adlı programına da konu olan Şen’in yaptığı evler, adeta emlakçıların aklını uçurdu! Şen’in en son yaptırdığı, 1021 North Beverly Drive’daki dev malikane ise 75 milyon dolarlık fiyatıyla, grubun şimdiye kadar satışa sunduğu en pahalı ev olarak listelendi.

Davina Potratz’ın “Milyarderler liginde” dediği 2 bin metrekarelik evde 9 oda ve 12 banyo var. 2 odalı ve 2 banyolu ayrı bir misafirhanesi de olan evde şarap mahzeni ve sinema salonu da bulunuyor.