Acun'dan şok hareket! Bir anda zirveye taşıdı

Çarşamba günü reyting listesine bakanları çok şaşırtan bir gelişme yaşandı. Kanal D'nin bir türlü istediğini reytingi alamadığı dizisi Çocuklar Duymasın zirveyi zorladı. Peki bu başarının nedeni bakın ne oldu? (İnternethaber)

Eklenme Tarihi: 28 Eylül 2018

Yaz döneminden devam eden ve yeni sezon dizilerini bir bir yayına sokan Kanal D'nin başı bir dizisi ile dertteydi. Reyting savaşlarında bir türlü beklenen başarıyı gösteremeyen dizi Çocuklar Duymasın için erken final kararı bile konuşulmaya başlanmıştı.

Çarşamba günleri Sen Anlat Karadeniz, Diriliş Ertuğrul gibi dizilere kafa tutamayan Çocuklar Duymasın için medya kulislerinde dolaşan dedikoduya göre çoktan erken final yazılmaya başlanmıştı bile.

KIZIM DİZİSİNİN BÜYÜK BAŞARISI: Çocuklar Duymasın bu 2 iddialı dizi ile kapışmaya uğraşırken bir darbe de TV8'den geldi ve Kızım dizisi ile büyük başarı toplayan dizi çarşamba günlerinin reyting tahtına aday oldu.

Bu hafta ise reyting savaşlarında çok ilginç bir tablo ortaya çıktı. Adeta her hafta can çekişen Çocuklar Duymasın dizisi AB grubunda zirveyi zorladı.