Acun ve Şeyma Grammy Ödül Töreni'nde

Müzik dünyasının en prestijli müzik ödülü olan Grammy Ödülleri, dün gece düzenlenen muhteşem organizasyonlar dağıtıldı. (internethaber)

Eklenme Tarihi: 29 Ocak 2018

Müzik dünyasının en prestijli müzik ödülü olan Grammy Ödülleri, dün gece düzenlenen muhteşem organizasyonlar dağıtıldı. Grammy Ödülleri New York, Madison Square Garden'da düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Geceye Bruno Mars, Lady Gaga gibi isimler damga vurdu. Töreni izleyenler arasında ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile eşi Şeyma Subaşı da vardı. Acun Ilıcalı'nın eşi Şeyma Subaşı gece de yaşananları Instagram'ının hikaye bölümünden anbean paylaştı. (internethaber)

DAVETİYELİ DEĞİL KONUK OLARAK GİTTİLER; CBS'nin davetlisi olarak New York'a giden çift, kırmızı halıda çekilen fotoğrafları sosyal medya hesaplarında paylaştılar. Şeyma Subaşı, gece boyunca yaşananları Instagram'ın hikaye bölümünde yayınladı.

Gecede tamamı puldan oluşan gold rengi bir elbise giyen Şeyma Subaşı, Pucci marka elbisesine 21 bin 300 TL ödedi. Subaşı'nın tüylü ayakkabıları da dikkatlerden kaçmadı. Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, eşi Acun Ilıcalı ile CBS'in özel davetlisi olarak 60. Grammy Ödülleri'ne katıldığı ve ünlü çiftin, töreni 5. sıradan izlediği belirtildi.

ACUN ILICALI'YI SİLDİ; Kısa bir süre önce Şeyma Subaşı'nın Acun Ilıcalı'yı Instagram'da takibi bıraktığı iddia edilmişti. Bu haber çok konuşulmuş ve büyük bir yankı uyandırmıştı. Ancak iddialara cevap çok geçmeden Şeyma Subaşı'dan gelmişti.